Marek Szweda – Eshop

Energetická harmonizace

~ Rovnováha života ~

Mnoho lidí zná různé techniky energetických systémů, jako je tuina v tradiční čínské medicíně, reiki, qi-gong, energetická jógová praxe, shambhalla, reconnection, a našli bychom samozřejmě mnoho dalších systémů, které pracují i s jemnohmotnými aspekty života, které nejsou tak viditelné, jako je naše tělo fyzické, ale jsou vnímatelné, dokáže-li člověk rozvinout své smysly.

V průběhu energetické harmonizace se nechávám unášet ve stavu prostého pozorovatele a nechávám životní moudrost projevovat se v její ryzosti. Bez ega, bez záměru, nechávám obnovit životní harmonii skrze naprostý odstup pro člověka, jenž přišel se obohatit o mou přítomnost. Nic více bychom v energetické harmonizaci vidět neměli. Mohli bychom přejít do očisty aurického pole, aktivaci čaker, napojení na své průvodce a duchovnost člověka, odpojení energetických entit a uzavření škodlivých odtoků energií, ovšem, to už jsou jen důsledky projeveného potenciálu, který každý má v naprosto odlišných kvalitách a nelze slibovat cokoliv komukoliv, neboť jen člověk sám určuje kvality svého prožívaného života. 🙂 V zásadě, proces harmonizace je propojení všech jednotlivých rovin života do jednoho komplexního a harmonického celku.

Jemnohmotná rovina

Stimulace energetického pole v celé jeho rozmanitosti přináší člověku stabilitu, protože jednotlivé vrstvy jsou ve vzájemné provázanosti.

Hmotná rovina

Akupresurní stimulace tělesných oblastí k obnově toku energie čchi, či nepřímá uvolnění skrze reflexní plosky dlaní, aj.

Duchovní rovina

Naladění se na přirozený řád harmonie dovoluje prostupovat naší duchovnosti do našeho života.

chakra_PNG88-e1606738923672
FOL_new_1_1800x

“Až přímá interakce ovlivní potenciál našeho setkání.”
Cena energetické harmonizace je fixně 200 Kč jako kompenzace za můj čas, a dle přínosu můžete poté ocenit onu harmonizaci dle vašeho uvážení.

Místo, čas, cena, kontakt

Pro rezervaci služeb na objednávku – tedy Masáž k obnově zdraví a Energetickou harmonizaci, je potřeba mne osobně kontaktovat – nejlépe skrze FB osobní zprávou. 

Marek Szweda

Přínosy energetické harmonizace

Obnovení
aurického pole

Každý člověk má své aurické pole, které je určité kvality. Někdy je naše aurické pole poškozeno a proto je potřeba jeho obnova.

Stimulace
čaker

Čakerní systém vyobrazuje kvality našeho života, které se projevují skrze manifestace toho, co máme hluboko v sobě.

Zajímavá
zkušenost

Někdo se během harmonizace rozbrečí skrze uvolnění bloků, někdo zažije stav euforie, někdo vůbec nic. Kdo ví, co zažiješ ty?

Kompletní
harmonie

Harmonizace směřuje k obnově a synchronizaci všech složek toho, kým jsme: emoce, psychika, fyzické tělo, duše, podstata.

Chvíle
poznání

Je to příležitost nahlédnout do kvalit, které jsou člověku přístupné, jen mnohdy potlačené. Já jsem jen pomocník.