Marek Szweda – Eshop

Zobrazen 1. – 2. z 3 výsledků

Obraz Vaší podstaty

2.800 8.400 

Je to komplexní znázornění člověka, jakožto celistvé bytosti v rámci grafického vyjádření klíčových životních aspektů.

Diagnostika je od toho, aby člověk spatřil stav, ve kterém se nachází, nebo stav, který je tím nejvyšším potenciálem, kterého daný člověk, dané vědomí, je schopno dosáhnout v rámci prožívané životní pouti poznání.

Obraz Vaší podstaty

2.800 8.400 

Osobní mantra

300 

Osobní mantry jsou dle mých zkušeností velice silné techniky, které v nás probouzejí spící aspekty bytí. Není náhodou, že veškeré mystické nauky a kulturní tradice využívají zpěv manter jako prostředek k manipulaci s vědomím daného člověka a probouzení určité mystiky, duchovnosti, či povznesení do vyšší úrovně vědomí.

Tyto mantry tvořím ve spolupráci s duchovními mistry, kteří nám pomohou, dáme-li jim šanci nám pomoci. O nic více nejde – buď chceme a využijeme jednotlivé možnosti, které nám život nabízí a obohatíme se tak novým poznáním, nebo půjdeme oklikou a dorazíme ke stejnému cíli. Mantry jsou různé, mohou býti zapsány v českém jazyce, nebo v živoucím jazyce jsoucna. Pro každého je vytvořena jedinečná a unikátní mantra, která by dle vyšší moudrosti měla být tou nejvhodnější pro daného člověka. Jen se skrze svůj vlastní projev ponořit do oné mantry a nechat otevírat brány dosud uzamčené.

Osobní mantru Vám zašlu na Váš e-mail v příjemném grafickém zpracování. Bude mi ctí. 🙂

Osobní mantra

300