Marek Szweda – Eshop

Zobrazen jediný výsledek

Meditace

1.000 

MEDITACE

Meditace slouží jako ladění našeho vlastního vědomí do přirozeného stavu tady a teď, uvolňujíc veškeré vnější aspekty života, které ovlivňují náš fyzický, emocionální, psychický a duševní stav. Vše, co se nám odehrává v našich životech utváří určité drama, které když neumíme zpracovat, nebo jej nedokážeme uchopit, způsobuje nám pak negativní projevy v různých podobách.

Cílem meditace je oprostit se od všech těchto vnějších aspektů, uvolnit veškeré napětí nahromaděné v průběhu života a dovolit tělu a našemu vědomí prožít si stav přirozenosti, kdy se člověk sám dokáže tímto vyléčit, získat nadhled na to, co prožívá, nebo si uvědomí, co je jádro řešeného problému.

Průběh meditace

Společně se sejdeme a skrze mluvené slovo člověk dosáhne stavu vědomé relaxace, který může být provázen také určitou vizualizací, energetickou harmonizací, a nebo jen tichem.

Trenér si Vás navnímá a provede na základě jeho nejčistšího vědomí a svědomí touto meditací, včetně případné konzultace na závěr s případnými doporučeními. Sám trenér musí být ve stavu meditace, aby provázel druhého člověka tímto procesem. Proto je to u každého jedinečné a každá meditace přináší jiný vhled.

Meditace

1.000