Marek Szweda – Eshop

Zobrazuji všechny 2 výsledky

Energetická harmonizace

1.000 

ENERGETICKÁ HARMONIZACE

Základem této služby je umění intuice, umění vnímání jemnohmotných aspektů života, které nás neustále provází a utváří potenciál toho, co ve svém životě prožíváme. V dávných naukách můžeme číst o energetických centrech – čakrách, o energetickém obalu – aury, o informačním poli, ve kterém žijeme – Akáše, o energii, kterou využíváme k našemu projevu v tomto životě – prána, čchi, qi, kundalini,…

Bojová umění velmi úzce s těmito tématy pracují a inspirují praktikanty bojových umění o hluboké pochopení nejen jednotlivých technik, dokonalé ovládnutí svého vlastního fyzického těla, ale také o nahlížení formou meditací do hlubších vrstev sebe sama, díky čemuž otevírají se nové možnosti projevu v souladu s přirozeností života.

Energetická harmonizace je tedy inspirace člověka na energetické úrovni skrze energetický impuls a harmonizaci energetického potenciálu daného člověka (nikoliv čištění, či uzdravení!!!). Jedná se více o psychicko-spirituální praktiku, která velmi úzce souvisí s meditací, kdy člověk si sám dovolí nahlédnout do své přirozenosti a tím změnit svůj životní styl, životní pohled, který zapříčinil disharmonii, jenž se projevuje dále v prožívané realitě způsobujíc obtíže.

  • Průběh harmonizace:
    • Energetická harmonizace se provádí po krátké konzultaci u šálku dobrého čaje, který má za cíl relaxaci a vzájemné seznámení.
    • V průběhu energetické harmonizace není nutné svlékat svůj oděv, avšak doporučuje se vzít si na sebe ideálně přírodní volný oděv kvůli zajištění pohodlí.
    • Jednoduše můžete stát, případně si také lehnout na masážní lehátko a relaxujete a přijímáte energetické ošetření.

Relaxační terapie

1.000 

HOLISTICKÁ MASÁŽ

Proces relaxační terapie uvolňuje určité zábrany, které každý z nás v sobě máme uložené. Mohou to být ty, které jsou v těch nejniternějších oblastech na úrovni vědomí, nebo jsou to “jen” ty povrchové na fyzické úrovni, které nám “brání” v dosažení stavu skutečné relaxace a přirozenosti Bytí. Není zde nikdo, kdo by zde byl zcela uvolněný, jinak by zde vlastně ani nebyl. Jsou zde však oblasti, které díky částečnému uvolnění, ať už na úrovni svalů, mysli, emocí nebo energií, nám dovolí dosáhnout určitého posunu ke zdraví, rozvoji a nových zkušeností/prožitků.

Existuje skutečně nepřeberné množství variant “terapií” nebo-li prací s vědomím člověka. Jednotlivých terapií je tolik, kolik je zde lidí… Skutečně! Můžeme se podívat na tradiční čínskou medicínu, můžeme sáhnout po lécích a léčebných postupech západní medicíny, můžeme navštívit šamany v amazonských pralesích, zajít se do kostela pomodlit, nebo si jen tak zajít na masáž, či lázně a wellness… Každý z nás má své určité preference a své vlastní zkušenosti, na které by samozřejmě měl brát ohled a pokud člověku dělá něco konkrétního dobře, pak by bylo skutečně nelogické se tomu vyhýbat! 🙂 Některé ze základních léčebných systémů a práci s vitalitou člověka jsem zapsal na blogu v rozsáhlejších článcích, avšak nyní se zde pojďme společně podívat, jak Vám mohu pomoci já osobně, pokud Vás to tedy zajímá! 😉

Průběh relaxační terapie

Relaxační terapie je delší proces, většinou trvající okolo 90 minut, v případě dobrého stavu může čas být kratší, nebo naopak delší. Doba trvání je určena na základě vnímání daného trenéra s aktuálním získaným stavem po relaxaci.

 

Relaxační terapie

1.000