Marek Szweda – Eshop

Zobrazen 1. – 2. z 3 výsledků

Energetická harmonizace

1.000 

ENERGETICKÁ HARMONIZACE

Základem této služby je umění intuice, umění vnímání jemnohmotných aspektů života, které nás neustále provází a utváří potenciál toho, co ve svém životě prožíváme. V dávných naukách můžeme číst o energetických centrech – čakrách, o energetickém obalu – aury, o informačním poli, ve kterém žijeme – Akáše, o energii, kterou využíváme k našemu projevu v tomto životě – prána, čchi, qi, kundalini,…

Bojová umění velmi úzce s těmito tématy pracují a inspirují praktikanty bojových umění o hluboké pochopení nejen jednotlivých technik, dokonalé ovládnutí svého vlastního fyzického těla, ale také o nahlížení formou meditací do hlubších vrstev sebe sama, díky čemuž otevírají se nové možnosti projevu v souladu s přirozeností života.

Energetická harmonizace je tedy inspirace člověka na energetické úrovni skrze energetický impuls a harmonizaci energetického potenciálu daného člověka (nikoliv čištění, či uzdravení!!!). Jedná se více o psychicko-spirituální praktiku, která velmi úzce souvisí s meditací, kdy člověk si sám dovolí nahlédnout do své přirozenosti a tím změnit svůj životní styl, životní pohled, který zapříčinil disharmonii, jenž se projevuje dále v prožívané realitě způsobujíc obtíže.

  • Průběh harmonizace:
    • Energetická harmonizace se provádí po krátké konzultaci u šálku dobrého čaje, který má za cíl relaxaci a vzájemné seznámení.
    • V průběhu energetické harmonizace není nutné svlékat svůj oděv, avšak doporučuje se vzít si na sebe ideálně přírodní volný oděv kvůli zajištění pohodlí.
    • Jednoduše můžete stát, případně si také lehnout na masážní lehátko a relaxujete a přijímáte energetické ošetření.

Meditace

1.000 

MEDITACE

Meditace slouží jako ladění našeho vlastního vědomí do přirozeného stavu tady a teď, uvolňujíc veškeré vnější aspekty života, které ovlivňují náš fyzický, emocionální, psychický a duševní stav. Vše, co se nám odehrává v našich životech utváří určité drama, které když neumíme zpracovat, nebo jej nedokážeme uchopit, způsobuje nám pak negativní projevy v různých podobách.

Cílem meditace je oprostit se od všech těchto vnějších aspektů, uvolnit veškeré napětí nahromaděné v průběhu života a dovolit tělu a našemu vědomí prožít si stav přirozenosti, kdy se člověk sám dokáže tímto vyléčit, získat nadhled na to, co prožívá, nebo si uvědomí, co je jádro řešeného problému.

Průběh meditace

Společně se sejdeme a skrze mluvené slovo člověk dosáhne stavu vědomé relaxace, který může být provázen také určitou vizualizací, energetickou harmonizací, a nebo jen tichem.

Trenér si Vás navnímá a provede na základě jeho nejčistšího vědomí a svědomí touto meditací, včetně případné konzultace na závěr s případnými doporučeními. Sám trenér musí být ve stavu meditace, aby provázel druhého člověka tímto procesem. Proto je to u každého jedinečné a každá meditace přináší jiný vhled.

Meditace

1.000