Marek Szweda – Eshop

Masáž k obnově zdraví

~ Relaxace ~ Uvolnění ~ Harmonizace ~

Masáž k obnově zdraví uvolňuje určité zábrany, které každý z nás v sobě máme uložené nejčastěji ve formě zatuhlin či obecně ztuhlosti, což jsou důsledky nahromaděného a projeveného stresu v našem těle. Díky stimulaci našeho těla masáží dokážeme vstoupit hlouběji do sebe sama, do určitého stavu, kdy v souladu s naším tělem uvolňují se i určité usazené emoce a další projevy s tímto spojené, které poté člověka zbaví “balvanu”, který s sebou neustále po celý svůj život vláčí. Masáž považuji za jednu z nejintimnějších chvil v našich životech, protože její důsledky správně provedené masáže směřují skutečně hluboko do podstaty toho, kým jsme a co prožíváme.

Během intuitivní masáže využívám uvolňující techniky hloubkové masáže společně s technikami relaxačními a akupresurními, které stimulují lidské tělo tak, aby dosáhlo stavu své vlastní přirozenosti – zdraví. Někdy je skutečně potřeba řešit akutní problémy, či chronické dlouhodobé problémy, které zapříčiňují omezení pohybu, omezení komfortu spánku, nebo zamezení dechu, což mnohdy vyžaduje přímou pomoc zkušeného maséra. Někdo přijde jednou za čas si odpočinout a naladit se na své tělo skrze příjemnou masáž, což se stává komfortní meditací, kdy jen pozorujeme naše tělo a užíváme si každý dotek, každý hmat, který naše tělo uvolňuje. Každý má tedy jinou motivaci masáž využívat a každá motivace, včetně té nepříjemné, je pro tělo přínosná. 😉

Nabízím jak již zmíněné intuitivní masáže, tak i tradičnější postupy jako je relaxační masáž, hloubková-zdravotní masáž, sportovní masáž a poté ještě esenciální masáž – kdy spojuji moudrost bachových esencí společně s jemnou stimulací těla.

Masážní techniky

Hlavní oblast: Záda-Šíje
Možnost: Masáž celého těla

Techniky hloubkové uvolňující masáže
Techniky relaxační masáže
Stimulace vitality skrze akupresurní reflexní body

Užitečné nástroje

– Velmi kvalitní masážní olej z cenných rostlinných olejů
– Bachovy květové esence
– Blackroll-Needleroller – akupunkturní váleček
– Baňky (pro akutní uvolnění stresu)
– Aromaterapie (difuzér)

Masérské přístupy

Intuitivní (kombinovaná) masáž

Relaxační masáž

Hloubková-uvolňující masáž

Energetická masáž (bachovky + harmonizace energetického systému)

“Naše páteř je jako piáno, dle kterého rezonují všechny ostatní nástroje orchestru, který tvoří naší životní melodii. Jakmile vyladíme náš hlavní nástroj, pak se dle jeho melodie a tóniny přizpůsobí všechny ostatní nástroje, čímž uvedeme stejně tak i naše tělo do revitalizace a obnovy své vlastní přirozenosti.”

Místo, čas, cena, kontakt

Pro rezervaci služeb na objednávku – tedy Masáž k obnově zdraví a Energetickou harmonizaci, je potřeba mne osobně kontaktovat – nejlépe skrze FB osobní zprávou. 

Marek Szweda

Přínosy masáže

Zrychluje
metabolismus

Prokrvení masírovaných oblastí vyživuje pokožku, zvyšuje regeneraci svalů a díky správné stimulaci se stimuluje kompletně celý krevní a lymfatický systém.

Uvolňuje
stres z těla

Zbavení se bolesti skrze stimulaci zatuhlin směřuje k obnovení plného rozsahu těla, obnově přirozenosti bez fyziologických traumat.

Příjemná
meditace

Masáže poskytují jedny z nejpříjemnějších chvil, kdy můžete v klidu sledovat své tělo a zároveň se zbavit veškerého stresu v něm.

Směřuje
ke zdraví

Masáž je jednou z nejstarších a nejblahodárnějších zdravotních procedur známých z naší historie. Je to obnovení přirozeného stavu zdraví a pohody.

Chvíle
pro sebe

Někdy je těžké najít si čas vyhrazený jen pro sebe. Masáž je jednou z mnoha výborných motivací, jak efektivně strávit čas sám se sebou.