UČITEL

~ Životní role ~

Jakmile člověk vstoupí na cestu poznání, začne opouštět své dosavadní role a začíná také vstupovat do rolí zcela nových, které naplní život člověka něčím, co bylo mu dosud neznámé.

Přijal jsem roli učitele, jelikož je to přirozený koloběh života – jakmile jste v roli studenta, pak přijímáte moudrost z vnějšího prostředí, aplikujete ji do svého vlastního života a poté, jakmile tyto aspekty ovládnete a zcela pochopíte, můžete ony aspekty předávat dále dalším lidem, kteří stojí o Vaše zkušenosti a chtějí se něčeho přiučit.

Role učitele přináší užitek nejen těm “vyučovaným”, ale také bezesporu “vyučujícím” díky hlubšímu vhledu skrze přijmutí daných aspektů života v interakci s ostatními lidmi a jejich vlastními příběhy.

#KoloběhŽivota

~ LEKCE BODHI JÓGY ~

Od ledna 2022 v našem klubu vedeme pravidelné lekce Bodhi jógy, kde kombinujeme prvky tradiční jógy s prvky zenu a qi-gongu. Lekce jsou zaměřené na sebe-poznání a sebe-realizaci. Více o Bodhi józe naleznete na odkazu níže:

~ TRÉNINKY KUNG FU ~

Pravidelně vedu tréninky Kung Fu v klubu Dragon Club Karviná, z.s., ve kterém
jsem byl vytrénován a pokračuji v tradici a předávám nabyté zkušenosti během mé cesty
všem, kdo o tyto zkušenosti mají zájem.

~ VZDĚLÁVACÍ KURZY ONLINE ~

Pro Dragon Club Karviná, z.s. tvořím zajímavé výukové materiály formou vzdělávacích kurzů dostupných online. Podívejte se! 🙂 Kurzy budou přístupny během roku 2022.

~ MOUDROST MISTRŮ & MÉ ČLÁNKY ~

Poskytuji na webu zajímavé články zaměřené na celkový rozvoj vědomí, ať už se jedná formou fyzické, emocionální, nebo duchovní stimulace, každý zde může najít zajímavé informace, díky kterým se může posunout zase ve svém životě o kousek dále.

~ MASÁŽE DRAGON CARE ~

Masáž je blahodárná chvíle pro naše tělo i duši. Je to čas, který máme vyhrazený sami pro sebe, zatímco necháváme své tělo odpočívat a obnovovat jeho přirozenost profesionálními masérskými hmaty v příjemném prostředí masérny. Je to chvíle, která naplňuje náš život skutečnou harmonií.

~ POŘÁDANÉ UDÁLOSTI ~

Moudrost na závěr

„Přijme-li člověk jeden aspekt života, pak skrze interakci se svým okolím objevuje dosud nespatřené detaily a nové úhly pohledu na to, co máme přijato za neměnné. Je to tedy takové vzájemné probouzení moudrosti skryté v nás všech.

Marek Szweda

Marek Szweda
+420 720 380 694

Szweda.marek.1995@gmail.com

IČO: 071 13 706, neplátce DPH
Karviná-Ráj, Samoty 116/1, 734 01
Česká republika (Czech Republic)