Co je potenciálem člověka? Co ve skutečnosti je člověk a čeho je hoden? … To jsou otázky, které ve své podstatě jsou prazákladem výuky mistra Etiopse. Právě on zavázal se nám předat jednotlivé manuály, díky nimž člověk dokáže naleznout svůj skutečný potenciál, který může právě nyní během svého vlastního života zde na Zemi prožívat.

Pohleďte sami na sebe a probuďte to, co skrývá se ve Vás. Neboť skryté vždy přece bylo tím nejcennějším, co jest. Skryté poskytuje to, co doposud nebylo zcela využito. Vystavte na obdiv ony poklady, a přispějte světu svým vlastním bytím.

“Inspiruj ostatní skrze svou vlastní posvátnou stezku poznání.”

MISTR ETIOPS

~ KONEC NEĚVDOMOSTI O ENERGIÍCH ~

Potenciál sebe sama

Nejvyšší vědomí je nejvyšším stav právě tady a teď, kdy je obsaženo ono vědomí v celé své podstatě. Právě to je ten nejvyšší potenciál, jenž máme nyní k dispozici.

Objevuj a poznávej!

Zkušenost je základem prožitku. Život je součástí příběhové linie, kde ono vědomí získává moudrost skrze zkušenost. Prožívejte, získávejte, poznávejte.

Kontrola pozornosti

Pozornost je jako náš pramen s esencemi života - kam směřuje onen pramen, právě tam ony esence posílí to, co zalito tímto pramenem bylo.

Rozsah kompletního e-booku je 150 stran formátu A5.

~ DUCHOVNÍ MOUDROSTI ~

Marek Szweda
+420 720 380 694

Szweda.marek.1995@gmail.com

Údaje podnikání:
IČO: 071 13 706, neplátce DPH
Karviná-Ráj, Samoty 116/1, 734 01