Co je potenciálem člověka? Co ve skutečnosti je člověk a čeho je hoden? … To jsou otázky, které ve své podstatě jsou prazákladem výuky mistra Etiopse. Právě on zavázal se nám předat jednotlivé manuály, díky nimž člověk dokáže naleznout svůj skutečný potenciál, který může právě nyní během svého vlastního života zde na Zemi prožívat.

Pohleďte sami na sebe a probuďte to, co skrývá se ve Vás. Neboť skryté vždy přece bylo tím nejcennějším, co jest. Skryté poskytuje to, co doposud nebylo zcela využito. Vystavte na obdiv ony poklady, a přispějte světu svým vlastním bytím.

“Inspiruj ostatní skrze svou vlastní posvátnou stezku poznání.”

MISTR ETIOPS

~ KONEC NEĚVDOMOSTI O ENERGIÍCH ~

Potenciál sebe sama

Nejvyšší vědomí je nejvyšším stav právě tady a teď, kdy je obsaženo ono vědomí v celé své podstatě. Právě to je ten nejvyšší potenciál, jenž máme nyní k dispozici.

Objevuj a poznávej!

Zkušenost je základem prožitku. Život je součástí příběhové linie, kde ono vědomí získává moudrost skrze zkušenost. Prožívejte, získávejte, poznávejte.

Kontrola pozornosti

Pozornost je jako náš pramen s esencemi života - kam směřuje onen pramen, právě tam ony esence posílí to, co zalito tímto pramenem bylo.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Rozsah kompletního e-booku je 150 stran formátu A5.

~ DUCHOVNÍ MOUDROSTI ~

Duchovní průvodce na cestě za sebepoznáním ~ DUCHOVNÍ NADHLED ~ Úvod spisu Pro chystanou knihu duchovního průvodce Istara Sha Proud přitéká. Ano, mnoho informací zde …

Své vlastní desatero jako naše vlastní vytvořená pravidla, která nás vedou v našem každodenním životě, abychom mohli žit naplněný život a mohli jsme svobodně rozvíjet své vlastní vědomí.

„Ptáci – vím, že dovedou létat; ryby – vím, že dovedou plavat; divoké zvíře – vím, že dovede běhat. Ale nechápu, jak dokáže drak létat s větrem a oblaky a vystupovat do nebe. Dnes jsem spatřil Lao-c´a; myslím, že je roven draku.“

Energetické implantáty jsou skvělými nástroji k dosažení určitého pokroku v našich životech. Je to něco, co nám může pomoci soustředit se a potlačit naše energetické bloky a oživit celý energetický systém.

Uzdravování naší duše je jedním z nejlepších aspektů, kterým můžeme věnovat svůj čas v našich životech. Léčení znamená sebeobjevování a sebepochopení.

Já, Bodhidharma, nyní promlouvám ke všem, jenž touží znát i můj příběh. Můj příběh zná mnoho z Vás, neboť Shaolinský chrám, jenž je mým kulturním dědictvím pro celou planetu, je v této době znám po celém světě.

Poselství temného anděla o životní harmonii, která je složena z rovnováhy mezi světlem a temnotou - dobrem a zlem - yin a yang, které tvoří celý náš život.

Každý má možnost napojit se na jakýkoliv aspekt bytí, jakoukoliv osobu, bytost. Zde Vám předávám to, co načetl jsem skrze meditaci v napojení na Ježíše Krista.

Svobodná vůle vede nás směrem, kterým chceme dosáhnout určitého cíle, avšak člověk nemůže stavět se proti proudu života, nemůže vstoupit do řeky, jenž teče opačným směrem s očekáváním, že jej dopraví do onoho vytouženého cíle.

Svobodná vůle vede nás směrem, kterým chceme dosáhnout určitého cíle, avšak člověk nemůže stavět se proti proudu života, nemůže vstoupit do řeky, jenž teče opačným směrem s očekáváním, že jej dopraví do onoho vytouženého cíle.

Marek Szweda
+420 720 380 694

Szweda.marek.1995@gmail.com

Údaje podnikání:
IČO: 071 13 706, neplátce DPH
Karviná-Ráj, Samoty 116/1, 734 01