Kdo je to Mistr Toruka? … Na to je velmi těžké odpovědět, neboť odpovědět, kým někdo jest, to je ta nejtěžší otázka, která provází život ve všech projevech na celém světě. Buďme tedy přívětiví a nechme samotného mistra Toruku se definovat svými energiemi, které mohou k Vám přicházet, jste-li jim skutečně přívětivě otevřeni a třeba projeví se jeho moudrost skrze manifestaci toho, po čem ve skutečnosti toužíte nejvíce – v poznání ryzího projevu života samotného.

Když otevřen člověk pravdě jest, pak ona pravda bude mu do života přinášet ono ovoce poznání, které vyživí a naplní to, co prázdné zdá se býti. Neboť až naplní se šálek poznání, jenž prázdným zdá se býti, poté může člověk okusit plody života svého.

“Buďte sami sebou, neboť nikdo jiný nebude žít Váš život za Vás.”

MISTR TORUKA

~ MOUDROSTI KAŽDODENNÍHO ŽIVOTA ~

Obsáhnutí duality v jednotu

Obsažení dualitního principu v rámci jednoty umožní danému člověku vnímat svět zcela odlišným pohledem, který poskytne mu zcela nové možnosti.

Pohled určuje skutečnost

Jakmile člověk přijme určitý pohled na život, uvězní tím sebe sama v rámci svého dogmatu. Jakmile člověk nechá život samotný projevovat se, pak teprve spatří skutečný život.

Rozjímání nad skutečností

Co je to skutečnost, co je to realita, co je to svět a život? ... Odpovědi máme v sobě, jako onen pramen poznání, kterého se však nejdříve musíme napít.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Rozsah kompletního e-booku je 72 stran formátu A5.

~ DUCHOVNÍ MOUDROSTI ~

Duchovní průvodce na cestě za sebepoznáním ~ DUCHOVNÍ NADHLED ~ Úvod spisu Pro chystanou knihu duchovního průvodce Istara Sha Proud přitéká. Ano, mnoho informací zde …

Své vlastní desatero jako naše vlastní vytvořená pravidla, která nás vedou v našem každodenním životě, abychom mohli žit naplněný život a mohli jsme svobodně rozvíjet své vlastní vědomí.

„Ptáci – vím, že dovedou létat; ryby – vím, že dovedou plavat; divoké zvíře – vím, že dovede běhat. Ale nechápu, jak dokáže drak létat s větrem a oblaky a vystupovat do nebe. Dnes jsem spatřil Lao-c´a; myslím, že je roven draku.“

Energetické implantáty jsou skvělými nástroji k dosažení určitého pokroku v našich životech. Je to něco, co nám může pomoci soustředit se a potlačit naše energetické bloky a oživit celý energetický systém.

Uzdravování naší duše je jedním z nejlepších aspektů, kterým můžeme věnovat svůj čas v našich životech. Léčení znamená sebeobjevování a sebepochopení.

Já, Bodhidharma, nyní promlouvám ke všem, jenž touží znát i můj příběh. Můj příběh zná mnoho z Vás, neboť Shaolinský chrám, jenž je mým kulturním dědictvím pro celou planetu, je v této době znám po celém světě.

Poselství temného anděla o životní harmonii, která je složena z rovnováhy mezi světlem a temnotou - dobrem a zlem - yin a yang, které tvoří celý náš život.

Každý má možnost napojit se na jakýkoliv aspekt bytí, jakoukoliv osobu, bytost. Zde Vám předávám to, co načetl jsem skrze meditaci v napojení na Ježíše Krista.

Svobodná vůle vede nás směrem, kterým chceme dosáhnout určitého cíle, avšak člověk nemůže stavět se proti proudu života, nemůže vstoupit do řeky, jenž teče opačným směrem s očekáváním, že jej dopraví do onoho vytouženého cíle.

Svobodná vůle vede nás směrem, kterým chceme dosáhnout určitého cíle, avšak člověk nemůže stavět se proti proudu života, nemůže vstoupit do řeky, jenž teče opačným směrem s očekáváním, že jej dopraví do onoho vytouženého cíle.

Marek Szweda
+420 720 380 694

Szweda.marek.1995@gmail.com

Údaje podnikání:
IČO: 071 13 706, neplátce DPH
Karviná-Ráj, Samoty 116/1, 734 01