Kdo je to Mistr Toruka? … Na to je velmi těžké odpovědět, neboť odpovědět, kým někdo jest, to je ta nejtěžší otázka, která provází život ve všech projevech na celém světě. Buďme tedy přívětiví a nechme samotného mistra Toruku se definovat svými energiemi, které mohou k Vám přicházet, jste-li jim skutečně přívětivě otevřeni a třeba projeví se jeho moudrost skrze manifestaci toho, po čem ve skutečnosti toužíte nejvíce – v poznání ryzího projevu života samotného.

Když otevřen člověk pravdě jest, pak ona pravda bude mu do života přinášet ono ovoce poznání, které vyživí a naplní to, co prázdné zdá se býti. Neboť až naplní se šálek poznání, jenž prázdným zdá se býti, poté může člověk okusit plody života svého.

“Buďte sami sebou, neboť nikdo jiný nebude žít Váš život za Vás.”

MISTR TORUKA

~ MOUDROSTI KAŽDODENNÍHO ŽIVOTA ~

Obsáhnutí duality v jednotu

Obsažení dualitního principu v rámci jednoty umožní danému člověku vnímat svět zcela odlišným pohledem, který poskytne mu zcela nové možnosti.

Pohled určuje skutečnost

Jakmile člověk přijme určitý pohled na život, uvězní tím sebe sama v rámci svého dogmatu. Jakmile člověk nechá život samotný projevovat se, pak teprve spatří skutečný život.

Rozjímání nad skutečností

Co je to skutečnost, co je to realita, co je to svět a život? ... Odpovědi máme v sobě, jako onen pramen poznání, kterého se však nejdříve musíme napít.

Rozsah kompletního e-booku je 72 stran formátu A5.

~ DUCHOVNÍ MOUDROSTI ~

Marek Szweda
+420 720 380 694

Szweda.marek.1995@gmail.com

Údaje podnikání:
IČO: 071 13 706, neplátce DPH
Karviná-Ráj, Samoty 116/1, 734 01