Sám jsem byl překvapen, jak jednoduchost ale zároveň neuvěřitelná moudrost prostupuje texty tohoto mistra. Byl jsem trošku skeptický o tom, jak napsat knihu o změně, když onen princip změny je přece tak jednoduchý, ale víte Vy skutečně, co změna člověku přináší? …

Býti silou změny znamená obsáhnout jeden z nejdůležitějších nástrojů a zároveň moudrostí života, která definuje to, kým právě nyní jsme. Jsme-li sami sebou, poté máme skutečné právo sebe sama změnit. Nejsme-li sami sebou, pak nejdříve musíme obsáhnout sebe sama, čímž naplníme onen šálek poznání svým vlastním vnímání života samotného, a poté je zcela v našich rukou, zda onen šálek vylijeme a naplníme jej moudrostí jinou, nebo budeme tuto moudrost uchovávat a vychutnávat si jí tak dlouho, dokud ona moudrost sama nezmizí.

“Buďte silou změny, jenž tvoří Ráj na Zemi.”

MISTR ITANIEL I.

~ ZMĚNA, JAKOŽTO PRVOTNÍ PRINCIP POZNÁNÍ ~

Osvícení dosažené změnou

Abychom dosáhli "osvícení" musíme změnit aktuální stav sebe sama do podoby jiné. Změna je tedy provázána v rámci všech aspektů našeho života.

Základní aspekty změn

Změníme-li se my, změní se také náš život do souladu s onou změnou. Změní-li se však náš život, změníme se také my sami. Provázání je základem pochopení.

Nic není neměnné!

Setrvání je pouhý pojem, jehož ve své podstatě není možno dosáhnout. Život je jako řeka - řeku nezastavíš, neustále mění se a stejně tak život s ní.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Rozsah kompletního e-booku je 400 stran formátu A5.

~ DUCHOVNÍ MOUDROSTI ~

Duchovní průvodce na cestě za sebepoznáním ~ DUCHOVNÍ NADHLED ~ Úvod spisu Pro chystanou knihu duchovního průvodce Istara Sha Proud přitéká. Ano, mnoho informací zde …

Své vlastní desatero jako naše vlastní vytvořená pravidla, která nás vedou v našem každodenním životě, abychom mohli žit naplněný život a mohli jsme svobodně rozvíjet své vlastní vědomí.

„Ptáci – vím, že dovedou létat; ryby – vím, že dovedou plavat; divoké zvíře – vím, že dovede běhat. Ale nechápu, jak dokáže drak létat s větrem a oblaky a vystupovat do nebe. Dnes jsem spatřil Lao-c´a; myslím, že je roven draku.“

Energetické implantáty jsou skvělými nástroji k dosažení určitého pokroku v našich životech. Je to něco, co nám může pomoci soustředit se a potlačit naše energetické bloky a oživit celý energetický systém.

Uzdravování naší duše je jedním z nejlepších aspektů, kterým můžeme věnovat svůj čas v našich životech. Léčení znamená sebeobjevování a sebepochopení.

Já, Bodhidharma, nyní promlouvám ke všem, jenž touží znát i můj příběh. Můj příběh zná mnoho z Vás, neboť Shaolinský chrám, jenž je mým kulturním dědictvím pro celou planetu, je v této době znám po celém světě.

Poselství temného anděla o životní harmonii, která je složena z rovnováhy mezi světlem a temnotou - dobrem a zlem - yin a yang, které tvoří celý náš život.

Každý má možnost napojit se na jakýkoliv aspekt bytí, jakoukoliv osobu, bytost. Zde Vám předávám to, co načetl jsem skrze meditaci v napojení na Ježíše Krista.

Svobodná vůle vede nás směrem, kterým chceme dosáhnout určitého cíle, avšak člověk nemůže stavět se proti proudu života, nemůže vstoupit do řeky, jenž teče opačným směrem s očekáváním, že jej dopraví do onoho vytouženého cíle.

Svobodná vůle vede nás směrem, kterým chceme dosáhnout určitého cíle, avšak člověk nemůže stavět se proti proudu života, nemůže vstoupit do řeky, jenž teče opačným směrem s očekáváním, že jej dopraví do onoho vytouženého cíle.

Marek Szweda
+420 720 380 694

Szweda.marek.1995@gmail.com

IČO: 071 13 706, neplátce DPH
Karviná-Ráj, Samoty 116/1, 734 01
Česká republika (Czech Republic)